Wizualizacje dodatków - Drewpol

Przedstawiamy wizualizacje niektórych modeli wyrobów wykonanych z drewna firmy Drewpol - fronty, blendy, listwy, czoła, pilastry i inne.

Jak przygotować się do rozmowy z projektantem mebli?

O czym należy wiedzieć zatrudniając projektanta mebli.

W kilku punktach podpowiadamy jak przyszykować się do spotkania z projektantem mebli, aby było ono rzeczowe i owocne! Co przygotować? O czym pamiętać? O co pytać?

Wizualizacje wnętrz - Drewpol

Przedstawiamy wizualizacje wnętrz wykonane przy wykorzystaniu drewnianych frontów i akcesoriów produkcji polskiego producenta frontów marki Drewpol.

Projektowanie mebli kuchennych - poradnik

W jaki sposób projektować meble do kuchni?

W tym wpisie przedstawiamy koncepcję rozlokowania elementów meblowych w kuchni. Piszemy o strefach kuchennych, trójkącie roboczym i ergonomii pracy podczas przyrządzania posiłków.

Projektowanie szaf - poradnik

Jako że jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest projektowanie i montaż szaf (wnękowych, z drzwiami przesuwnymi) postanowiliśmy podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem.

Jak dbać o meble kuchenne?

Kilka porad o tym jak prosto i skutecznie pielęgnować meble w kuchni aby dobrze służyły nam przez wiele lat i dawały radość z codziennego użytkowania.

Fronty mebli - jaki materiał wybrać?

Fronty lakierowane, z folią PCV, laminowane, szklane, fornirowane. Pokrótce je scharakteryzujemy pisząc co je różni, jak są produkowane, jak o nie dbać, jakie mają właściwości i zalety.