Meble biurowe to specyficzny rodzaj wyposażenia wnętrza. Meble te muszą wykazywać się FUNKCJONALNOŚCIĄ, ponieważ spędza się przy nich co najmniej kilka godzin w ciągu dnia.
Meble te powinny ułatwiać wykonywanie pracy i sprawiać, że będzie ona KOMFORTOWA.

Zatem biurka muszą być wystarczająco DUŻE, by znalazł się na nich sprzęt biurowy, niezbędne dokumenty.
Elementy meblowe powinny być dopasowane do przedmiotów, jakie będą na nich przetrzymywane - np. inne odległości między półkami zastosujemy gdy będą miały na nich stać książki, a inne gdy swoje miejsce będą musiały znaleźć na nich dużo wyższe segregatory. Niezwykle ważne jest też to by osoba pracująca przy biurku przed ekranem monitora miała wystarczająco szeroki odstęp między nim, a oczyma. Dzięki temu praca nie będzie męcząca, a co gorsze szkodliwa dla naszego wzroku i zdrowia.

Nie wolno zapominać też o ESTETYCE danych mebli biurowych. Będą przy nich przecież pracować ludzie, a dla większości z nas wygląd mebli stanowi ich ważny element. Meble biurowe powinny posiadać stonowane kolory, które ewentualnie można urozmaicać kolorowymi dodatkami współgrającymi z ogólnym wizerunkiem danego wnętrza. Pamiętajmy też o tym, że niekiedy w miejscu pracy odwiedzają nas klienci lub kontrahenci i warto postarać się, aby nasze biuro zrobiło na nich DOBRE WRAŻENIE.

Pracując nad meblami biurowymi na wymiar rozważamy te wszystkie aspekty, wsłuchujemy się w specyficzne wymagania danego klienta i tworzymy meble, które mają dawać radość z użytkowania przez WIELE LAT!

ozio_gallery_nano

4.5 1 1 1 1 1