Nazywam się Łucja Sasin-Węgrzyńska i współpracuję ze swoim teściem Wiesławem Węgrzyńskim. Ukończyłam wydział architektury Politechniki Wrocławskiej i od ponad 10 lat zajmuję się projektowaniem wnętrz. Specjalizuję się w aranżacjach mieszkań i domów. Projektuję kuchnie, łazienki, salony. Pracuję na terenie Wrocławia i najbliższych okolic.

Co lubię w swojej pracy?

Przede wszyskim satysfakcję jaką mi daje. Uwielbiam kreatywne procesy tworzenia, które dobrze wpasowują się w moje umiejętności i charakter. Jestem osobą komunikatywną i otwartą na ludzi, ale także na ich pomysły i oczekiwania. Ich zaspokajanie wymaga dokładności i skrupulatności, ale nie ma nic wspólnego z monotonią. Każdy projekt to przecież inne doświadczenie, które pozwala łączyć zainteresowania i pasje z pracą zawodową.

Moje projekty powstają w kilku krokach:

 1. Badanie potrzeb
  Oczekiwania klienta stawiam na pierwszym miejscu w związku z tym każdy projekt rozpoczynam od szczegółowych konsultacji. W rozmowach poznaję klientów, badam ich gusta, preferencje i wymagania. Poznaję ulubione materiały, kolory i style. Dowiaduję się o trybie życia i potrzebach klientów. Dzięki temu każdy projekt jest indywidualny i szyty na miarę. 
 2. Inwentaryzacja
  Podczas wizji lokalnej dokonuję pomiarów projektowanych wnętrz domów, mieszkań czy biur. Tworzę szczegółowy plan dzięki któremu przestrzeń będzie idalnie spasowana.
 3. Układ funkcjonalny
  Na tym etapie przedstawiam zwykle 3 koncepcje układu funkcjonalnego pomieszczeń. Koncepcje są rozrysowane tak aby jak najprościej było je porównać. Etap ten jest niezobowiązujący i możliwe są wszelkie zmiany lub wspólne wypracowanie kolejngo szkicu wnętrz.
 4. Koncepcja projektowa
  Etap ten jest bardziej szczegółowy od poprzedniego. Przedstawiam widoki płaskie pomieszczeń w skali 1:25 oraz projekty mebli w formie wizualizacji. Aranżowane wnętrze nabiera konkretnych form. Wytyczony i uzgodniony jest już kierunek w którym podążamy.
 5. Wybór materiałów
  Uzgadniamy tutaj konkretne materiały, jakie będą używane przy wykańczaniu mieszkania lub domu. Podczas wizyt w sklepach wybieramy kafle, podłogi, armaturę sanitarną i inne niezbędne elementy.
 6. Projekt techniczny
  Po konsultacjach i uzgodnieniach przychodzi kolej na przygotowanie projektu technicznego w programie CAD. Tworzę plan prac budowlanych, szczegółowe rzuty instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, c.o. oraz projekty mebli. Dokumenty te znacząco ułatwiają pracę ekipie wykończeniowej i sprawiają, że ostateczny efekt nie będzie różnił się od planowanego.
 7. Oddanie projektu
  Przekazuję inwestorom wszelką przygotowaną dokumentację w wersji drukowanej i zbindowanej oraz elektronicznej.
 8. Nadzór wykonawczy
  Niekiedy klienci zainteresowani są nadzorem autorskim architekta nad ekipą budowlano-wykończeniową. Etap ten składa się z dwóch podstawowych elementów - konsultacji z zatrudnionymi specjalistami podczas wykonywanych robót oraz nadzór nad przebiegiem prac i zlecanie ewentualnych poprawek.

Kontakt:

Łucja Sasin-Węgrzyńska

tel. 663 128 067

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.kavalerkastudio.pl

Serdecznie zapraszam do współpracy.

 

ozio_gallery_nano

 
4.5714285714286 1 1 1 1 1