blaty juan wzornik kuchenne biurowe

Uwaga: nie jesteśmy dystrybutorem prezentowanych frontów. Wykorzystujemy je tylko we własnych realizacjach.

Blaty marki JUAN wytwarzane są w Grajewie. Firma oferuje ponad 90 dekorów blatów występujących w strukturach powierzchni: groszek, mat gładki, połysk, struktury drewna i kamienia. Wypełnienie blatów to płyta wiórowa, a warstwa zewnętrzna to laminat CPL bądź HPL wzmocniony warstwą ochronną, która nasączona jest żywicą melaminowaną, sprawiającą, że warstwa wierzchnia blatu ma podwyższoną odporność na działanie wody i większą wytrzymałość na ścieranie. JUAN produkuje swoje blaty metodą postformingu, która polega na tym, że w procesie produkcyjnym laminat jest zaginany i w wysokiej temperaturze klejony do wyprofilowanej krawędzi blatu. Dzięki temu w codziennej eksploatacji blaty te nie wymagają specjalnej konserwacji.

Typowe wymiary blatów JUAN to długość 300,5 cm lub 420 cm, szerokość 60 cm oraz grubości 2,8 cm lub 3,8cm. Oprócz tego wybrane dekory produkowane są również w innych szerokościach i długościach.

Na życzenie firma JUAN może wyprodukować blat z indywidualnym nadrukiem. Zamawiający decyduje o tym jakie zdjęcie lub grafikę chciałby mieć na blacie. Wystarczy przesłać plik graficzny o rozdzielności przynajmniej 150 dpi w rozszerzeniu .TIFF oraz kolorystyce barw CMYK lub RGB.

Uwaga: kolory blatów kuchennych mogą być odzworowane niepoprawnie ze względu na specyficzne ustawienia lub właściwości monitora. Ostateczne decyzje o wyborze koloru blatu proszę podejmować na podstawie drukowanego wzornika.

ozio_gallery_nano

 
4 1 1 1 1 1